Sıkça Sorulan Sorular

Verdiğimiz hizmetler hakkında bize sıkça sorulan sorular sayfamız.

Aşağıda bulunan soruların üzerlerine tıklayarak yanıtlarını görünteleyebilirsiniz. Altta bulunan sorular müşterilerimizin bizlere en çok sorduğu sorulardır.

Hayır, lisansınız aktifleştikten sonra iptal ya da iade mümkün değildir. Buna ek olarak Tüketici Hakem Heyeti'nce bu tarz hizmetlerin ya da malların cayma hakkı bulunmamaktadır.

Hedef sitede bot kullanılmayacak hale gelene kadar güncellemeler gelecektir. Gelecek güncellemeler halihazırda satın almış kişiler için ücretsiz olacaktır. Ancak karşı sitenin köklü algoritma güncellemelerinden dolayı ortaya çıkan işlevsizlik durumlarında güncellemeler gecikebilir ya da hiç gelmeyebilir. Bu duruma hiçbir firma garanti veremez.

Hedef siteden hesap oluşturan botlar için bilmeniz gereken en önemli şey bu programların hiçbir zaman hesap vedetmediğidir. Satın alacağınız ya da almış olduğunuz bot programı sizlere sadece işinizi otomatikleştirmeyi vadeder. Program vadettiği otomasyonu yerine getirmekten sorumlu tutulabilir. İşlemin hedef siteden ötürü tamamlanamaması (örn: hesabın açılmasına izin vermemesi) ya da açılan hesabın doğrulamaya düşmesi ve benzeri durumlar programı bağlayan durumlar değildir. Ancak hedef sitenin bu otomasyonu anlamaması için yazılımsal önlemler alınmıştır. Yine de %100 olarak algoritmayı geçebilmek ya da geçilebildiğini bilemilmek mümkün değildir. Programın işini yapacağının garantisi vardır ancak oluşturacağı ya da oluşturduğu hesapların hiçbir şekilde garantisi bulunmamaktadır.

Evet, lisansınızı tek bilgisayarda kullanabilirsiniz. Lisansınızı başka bir bilgisayara taşıyabilmeniz mümkündür. Bunun için iletişime geçmeniz gerekmektedir.