Bot Yazılımları

Sizlere zamandan tasarruf sağlayabileceğiniz bot yazılımları sunuyoruz.

Sizlerin yerine belirli işlerinizi otomatik olarak yapabilecek bot yazılımları tasarladık. Tarayıcı üzerinden hemen hemen her türlü işinizi gördürebileceğiniz tam otomatik yazılımlar ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. Halihazırda bulunan programların yanı sıra ihtiyacınıza özel bot yazdırabilirsiniz.

Sosyal Medya Botları

Dijital dünyanın en önemli parçalarından haline gelmiş sosyal medya geliştirdiğimiz programlar ile işlem sağlayabilirsiniz. Bu yazılımlar genellikle hesap açma botları olmaktadır. Sizin yerinize tam otomatik olarak çalışacak botlar ile zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Bunların yanı sıra belirli bir işlemi, belirlediğiniz aralıklarla ve girdilerle tekrarlayan her türlü bot programı yazılabilmektedir. Tarayıcı üzerinde olsun olmasın, her çeşit yardımcı bot yazılımları sunmaktayız.

Instagram Botları

Günümüzde en çok kullanılan platformlardan biri olan Instagram için halihazırda satışa sunduğumuz programları inceleyebilir ya da kendinize özel Instagram botu yazdırabilirsiniz.

Bugüne kadar en çok satış yapılan öğe Instagram Bot Hesap Açma yazılımıdır. Bu program ile proxy ya da mobil IP kullanarak sınırsız* hesap açabilirsiniz.

Ücretsiz bir program arıyorsanız GitHub’da bulunan, timgrossmann adlı kullanıcının yayınladığı InstaPy adlı açık kaynak kodlu projeyi inceleyebilirsiniz. Python kullanılarak oluşturulmuş bu proje ile Instagram hesabınızı çeşitli girdiler ile otomatik olarak büyütebilirsiniz. Bu projede hesap oluşturma işlemi bulunmamaktadır.

Twitter Botları

Instagram platformundan daha kolay bir şekilde manipüle edilebilen bir sosyal platformdur Twitter.

Diğer sosyal platformlara göre sansür uygulamayan bu platform için de çeşitli yazılımlar sunmaktayız. Bunların en popüler olanı Twitter Hesap Açma botudur.

Bu işlemi e-posta onayı olmadan yapamayacağımızı biliyoruz. Kullanıcıların telefonsuz Twitter açma aramasını yaptığını da gördük. Halihazırda Twitter bu imkanı kullanıcılarına veriyor. Ancak belli bir IP adresinden gelen fazla hesap açma isteği sonrasında telefon onayına düşmemek mümkün değil.

Sadece oto hesap açma botu değil, retweet, beğeni ve takip botları da kullanıcıların aradığı programlardan.

Google Botları

Web üzerinde en çok kullanılan arama motoru olan Google için de sizlere sunduğumuz yazılımlar bulunmakta. En çok arananlardan birisi ise Google Organit Hit Programı olmuştur. Bu program ile hedef sitenize organik bir şekilde hit sağlayabilirsiniz.

Organik Hit Botu

Site tıklanma programı arayanlar genellikle sitesini belirlenen hedef kelimede yükseltmek için bu programları kullanırlar. Tıklanma botu arayanlar sadece Google için değil, çeşitli link servisleri için de bu arayış içindeler. Her ne kadar etik olmasa da ihtiyaç olan botlardan birisidir bu sahte tıklanma botları.

Ads (Adwords) Sahte Tıklama Botu

Rekabetten uzak ve etik olmayan bir olay olan Adwords Tıklama Botu ile ilgili bir çalışmamız bulunmamaktadır.

Adwords bot saldırısı alan kişilere öncelikle Adwords danışmanlığı önermekteyiz. Bu tarz durumlarda karşı saldırı yapmak yerine reklamlarınızı optimize etmeli ve bu durumu Google’a bildirmelisiniz.

Adwords reklam tıklama programı etik olmayan bir programdır. Önüne geçmek için karşı saldırıda bulunmayın ve reklamlarınızı daha optimize hale getirin.

Google Benim İşletmem Veri Çekme Botu

Belirlediğiniz kelimede arama yaparak çıkan tüm verileri sizin için toplayan ve anlamlı veriler haline getiren bu bot programı ile hedeflediğiniz sektördeki firma bilgilerini basit bir şekilde çekebilirsiniz. Veri çekme botları arayanlar için özel çalışmalarımız da olabileceğini unutmayın. Belirlediğiniz siteden ya da sitelerden verileri dilediğiniz yere çekebilmekteyiz. Bu bot sizlere belirlediğiniz kelimelerde çıkan tüm firmaları çekmektedir.